Model: ALP70IS36
Model: ALP70IS36
Available from Mark's Appliance, serving customers throughout Southern IL & St. Louis, MO.
Specifications
Specifications
Warranty
| Parts | 3 Year |
Dimensions
| Dimensions | 36 in. W x 23.6 in. D x 12.5 in. H |
| Chimney Dimensions | 11.75 in. W 11.4 in. D x 19.75 in. H (2) |